Zapoj se

Chcete se zapojit, věnovat svůj čas dobré věci a pomoci tak ostatním? Nabízíme k tomu rozličné příležitosti, posuďte sami:

Členství ve VKH

Stát se členem VKH Praha nebylo nikdy tak jednoduché, stačí vyplnit krátkou přihlášku! A zaplatit členský příspěvek ve výši 0Kč. A ano částka je správně napsaná.

Volné pozice v radě

Nejlepší způsob, jak se zapojit do VKH, je stát se radním. Můžeš se stát radním v jednom ze stávajících resortů na příští akademický rok a nebo si vymyslet vlastní! Aktivitě a kreativitě se meze nekladou. Práce v radě je zábava, tvoříme skvělou partu a zdaleka jen nemakáme. Pokud se chceš dozvědět víc, můžeš napsat na mail predseda@vkhpraha.cz – nebo se prostě kohokoli z nás zeptat.

Liturgie

Na každou studentskou mši svatou jsou potřeba ministranti, lektoři, ti, kdo přečtou či vymyslí přímluvy a ponesou dary. Nabídni se dostatečně včas v sakristii nebo u radní za liturgii. Pomůžeš také, když neodmítneš, až Tě přímo poprosí.

Barmani

Bar v Družinském sále je přístupný pro každého, kdo by si chtěl vyzkoušet, jaké to je stát na druhé straně barikády. Momentálně ho má na starost dvojce barmanů Martin a Ondra, kteří ocení jakoukoli pomoc, ať už více či méně nápadnou. Pokud Tě tedy láká stoupnout si za bar, nahodit úsměv a po celý večer se starat o spokojenost zákazníků, nebo se “jen” postarat o spokojenost barmanů a pomoct jim s úklidem či mytím nádobí, tak neváhej kontaktovat kohokoliv z rady, nebo napiš na email barmani@vkhpraha.cz, anebo se prostě chvilku zastav u baru, pokecáme, příště pokecáme zas a pak už můžem pokecat i za barem u společné práce a zábavy 🙂 , za pomoc si určitě budeš moct vzít pivko či chlebíček zdarma 🙂

Ples

Aktuálně stále sháníme dobrovolníky a organizátory plesu 2024.

Tato nejvelkolepější akce roku zahrnuje velké množství příprav, a tak nabízíme možnost se na nich podílet. Pokud byste měli zájem zapojit se, ať už okrajově nebo významněji, budeme rádi, když nás budete kontaktovat na mail ples@vkhpraha.cz