Prostě Boží ples – FOTO

Příspěvky

Update 17. 4. 2023:

FOTKY Z PLESU: https://eu.zonerama.com/Partypack/Album/965777

Ještě to cítíte? Tu PROSTĚ BOŽÍ ATMOSFÉRU? Máme pro vás první ochutnávku fotek z fotokoutku! Právě si můžete připomenout, jak skvěle jste všichni vypadali.

Děkujeme, že jste přišli.

Vaše VKH Praha

—–

Drazí přátelé, zveme Vás na náš VKH ples, který bude letos PROSTĚ BOŽÍ. Tento výjimečný večer se uskuteční v pátek 14. dubna 2023 v kulturním centru Novodvorská v Praze od 19 hodin. O hudební složku se postará kapela MANE. 
Průběžně budeme přicházet s informacemi jak ohledně online prodeje lístků tak s dalšími novinkami. Pokud Vás přesto napadnou nějaké dotazy, posílejte je prosím na mailovou adresu ples@vkhpraha.cz.

Lístky

Lístky na PROSTĚ BOŽÍ ples si lze pořídit buď po středečních studentských mších sv., nebo online. Ceny lístků jsou letos následující: 

Základní 300 Kč 

Doporučená 350 Kč

Sponzorská 400 Kč 

Na místě 400 Kč 

Lístky se liší pouze cenou, nejsou předem umístěny ke stolům. V případě, že si nemůžete lístek dovolit, nechte hrdost hrdostí a napište na email ples@vkhpraha.cz. 

Online prodej lístků – UPDATE 13.3.
Abyste získali svůj vytoužený PROSTĚ BOŽÍ lístek online, je potřeba splnit následující kroky:

• řádně si přečíst veškeré pokyny (klidně dvakrát)

• vybrat si cenu, kterou chcete dát za lístek (300, 350, 400 nebo víc…)

• otevřít svoje internetové bankovnictví, zadat číslo účtu VKH Praha (viz níže), variabilní symbol a do zprávy pro příjemce napsat SVOJI emailovou adresu (ne vlastní jméno, pouze emailovou adresu), na kterou Vám do čtyř dnů zašleme potvrzení o platbě. V případě, že si pořizujete více lístků, napište do zprávy pro příjemce počet lístků (např.: vcelka.maja@seznam.cz – 7)

• lístek si vyzvednete po středeční mši nebo až na místě v KC Novodvorská v den plesu, mějte u sebe potvrzení o zaplacení (stačí elektronicky), pokud vám potvrzení nedojde do dvou dnů, nebo by se vyskytli jiné komplikace, napište nám na email ples@vkhpraha.cz 

Informace potřebné k zaplacení: 

BANKOVNÍM PŘEVODEM nebo vkladem na účet

Č.ú.: 2600375868/2010

Var. s.: 1442023

Zpráva pro příjemce: vcelka.maja@seznam.cz (vzor)

Ples bez tomboly? Ne, díky.

Trochu toho vzruchu a napětí je tím správným kořením každého plesu. Navíc trofej, jako vzpomínka na tak skvělou událost, se během let stává tím nejvzácnějším. 

I vy se můžete zapojit do samotného vzniku naší PROSTĚ BOŽÍ tomboly. Budeme velmi rádi, když přispějete darem krásným, praktickým, malým či velkým, darovaným ze srdce, zkrátka takovým, který byste vy sami rádi získali. Dary do tomboly přinášejte každou středu, kdy si můžete odchytnout kohokoli z radních a předat jim je. Pokud byste měli nápad na dar, k jehož sehnání nestačíte, ani tak se nám neváhejte ozvat. Předem děkujeme za všechny Vaše dary, nápady a modlitby.

Dobrovolníci

Už se těšíte? Už se zdobíte? Už se za PROSTĚ BOŽÍ PLES modlíte?

Těšení je přeci to nejnapínavější období každé události. Věříme, že se 14. dubna více než naplní.

V den D bude práce až nad hlavu, to je nám všem jasné. Jsme proto ochotni se o ni s Vámi podělit.

Nabízíme nejrůznější pozice a úkoly, které jsou rozvrženy napříč celým večerem. Nemusíte se proto bát, že byste přišli o jakoukoli zábavu, pokud se nám upíšete. Naši organizátoři na celý průběh dohlídnou. Nebudete se muset strachovat, že byste místo na zábavu přišli do práce. Naopak! Užijete si přenádherný večer a ještě si krom výher z tomboly odnesete i dobrý pocit z pomoci.

Stačí vyplnit formulář pro dobrovolníky, abychom věděli, že máte zájem se na plese zapojit. Zaškrtněte prosím úkoly, o které byste měli zájem v prvé řadě. Podrobnosti a případné změny už s vámi budeme komunikovat přes mail.

Děkujeme, že náš čas a práce, kterou pro Vás velmi rádi odevzdáváme, nepřichází vniveč. Těšíme se na spolupráci!

Těšíme se na Vás, 
Vaše VKH Praha