Diskuzní PoVyK: Partnerské vztahy

Příspěvky

Co mě má přesvědčit o tom, abychom se společným bydlením počkali do manželství, i když už jsme v dlouholetém vztahu a je jisté, že se vezmeme?
Je dobré mít vysoké nároky na budoucího partnera a stát si za nimi, nebo je lepší z nich polevit a přizpůsobit se realitě?
Jaká kritéria vůbec upřednostnit při volbě partnera?

Téma partnerských vztahů je velmi důležité i pro mladé, kteří si hledají svého životního partnera, nebo už v partnerském vztahu jsou a s daným člověkem plánují svojí budoucnost. Avšak hodně mladých lidí má množství otázek k tomuto tématu, které se stydí položit, nebo jen nemají s kým o nich diskutovat. Proto jsem se rozhodli zorganizovat diskusní PoVyK, kde tyto otázky můžete přijít rozebrat. Aby každý názor byl slyšen a diskuse byla pro všechny zúčastněné příjemným zážitkem, pozvali jsme moderátora, psychoterapeuta Tomáše Nováka, který se bude starat o dobrý průběh diskuze.

Tomáš Novák pracuje jako psychoterapeut a kouč. Zkušenosti získával jak v tradičně katolickém, tak i zcela ateistickém prostředí. Klienti využívají jeho služeb v případech, kdy v životě řeší téma komunikace, vztahů, emocí a nálad, zátěžových životních událostí a celkově duševního zdraví. V korporátním prostředí konzultuje oblast jednání či vyjednávání, efektivního dosahování cílů či work life balance.

Pokud jsem vás již přesvědčili a plánujete se diskuse zúčastnit, posílejte další témata a otázky, ohledně kterých byste rádi vyslechli, jak to vidí jiní. Další témata vybereme podle vámi položených otázek. Otázky posílejte na Facebook nebo Instagram VKH Praha. Prezentovány budou anonymně!
Těšíme se na vás
VKH Praha