Filmové exercicie v Kolíně

Aktuální  Příspěvky

Podcenit plány na Silvestra se nevyplácí. Co takhle zkusit něco nového? Například Silvestr v klášteře. A proč ne?! Zažij skutečně nezapomenutelný a jedinečný závěr roku, který Ti bude dávat smysl. .
Speciální silvestrovské exercicie pro VKH nabízí speciální úpravu klasických ignaciánských exercicií. Speciální úprava spočívá v nahrazením klasických textů k rozjímání filmy. Věříme, že může působit jako impuls, který může podstatu dynamiky exercicií podpořit možná i zesílit.
.
Tyto speciální exercicie jsou přednostně určené studentům a mladým absolventům, kteří chtějí získat základy modlitebního života nebo rozvinout svůj duchovní růst.
Pro účastníky, kteří uvažují nad delším kurzem ignaciánských exercicií slouží také jako výborná příprava a zácvik do ignaciánské metody. Samozřejmostí kurzu je možnost duchovního doprovázení (rozhovor), praktická ukázka do metody meditaci i examenu, nabídka mše svaté či svátosti smíření.
Celými exerciciemi provází Samuel Prívara SJ a Pavel Banďouch SJ.

ČAS KONÁNÍ: Celý kurz probíhá od čtvrtka 28.12 od 18.00 do pondělí 1.1. cca 11.00. Do sobotního večera probíhá v tichu, po večeři začíná silvestrovský program, který končí až 1.1.

MÍSTO KONÁNÍ: Kolínský klášter – centrum spirituality a duchovních cvičení, z.ú.
Kutnohorská 26, 280 02 Kolín

CENA KURZU: 2000 Kč (4 noci, plná penze)

ODKAZ NA PŘIHLÁŠENÍ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdG…/viewform

Pro platnou přihlášku je nutné uhradit ZÁLOHU ve výši 500 Kč do 15.11. Do 15.12. je třeba doplatit částku 1500 Kč ke kompletnímu uhrazení. Pro přihlášené od data 16.11. je třeba uhradit plnou částku 2000 Kč najednou.
Do zprávy pro příjemce prosím napište: Jméno Přímení – exercicie
Číslo účtu: VKH Praha -2600375868/2010.

Pojďme vkročit do roku 2024 společně!