Ples VKH Praha

Příspěvky

Aktualizováno 14. 2.
Srdečně vás zveme na již tradiční ples Vysokoškolského katolického hnutí Praha. Máme velkou radost, že se můžeme v roce 2024 opět společně setkat na slavnosti plné zábavy, tance a přátel.

Ples se uskuteční v pátek 5. dubna od 19 hodin v kulturním centru Novodvorská.
Na náš večer se naladí skupina Mane.

Stejně jako o všech dalších informacích i o prodeji vstupenek vás bude včas informovat.

Ať už naše společenství navštěvujete pravidelně nebo ne, nezapomeňte SLEDOVAT událost na facebooku, a hlavně pravidelně zabrousit do sekce DISKUSE, kde se všechny informace budou postupně odtajňovat a ukládat.

O veškerých novinkách o události uslyšíte také na našich studentských mších každou středu v 19 hodin v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí.

Velmi se na vás těšíme!

PRODEJ LÍSTKŮ NA PLES

Prodej lístků na ples VKH Praha je zde. Možnost koupi budete mít každou středu PO MŠI. Lístky se budou prodávat vzadu v kostele, bude možné zaplatit v hotovosti, letos nově také přes QR kód.

Cena: 350 Kč

Sponzorská cena: 400 Kč

Dále je možnost si lístky objednat ONLINE zasláním mailu na: ples@vkhpraha.cz. V mailu uveďte SVÉ JMÉNO a POČET lístků, které chcete pro sebe a své přátele objednat. V následujících dnes vám zpět na mail pošleme platební údaje. Zaplacené lístky si budete moci vyzvednout PŘI VSTUPU na ples.